Ücretsiz ilan Ver
Anasayfa

Hizmet > Kurs & Dershaneler > Yabancı Dil

İlan Detayları
İlan No 756356

YABANCI ÖĞRETMENLERLE HAFTA İÇİ 5 GÜN KONUŞARAK ÖĞRENME

  • YABANCI ÖĞRETMENLERLE HAFTA İÇİ 5 GÜN KONUŞARAK ÖĞRENME
40 TL
İstanbul / Beylikdüzü / Kavaklı / Cumhuriyet Mah.
İlan Tarihi
 15 Mayıs 2019
Hizmet
 Yabancı Dil
Şirket/Ünvan
 Ders Yeri Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
Önceki İlan
Sonraki İlan
İletişim Bilgileri
Kerem Tasci

Üyelik Tarihi : 15 Mayıs 2019
Ev
05066612130

İş
05066612130

Cep
05066612130
Diğer İlanları
+ Favorilerime Ekle
Mesaj Gönder
İlanı Yazdır
Şikayetim var
Paylaş
İlan Açıklaması

Online dil eğitimi nedir?

 


İnternet hayatımızın vazgeçilmezi. Gelişen teknolojik ürün ve uygulamaların da yardımıyla her türlü ihtiyacımızı internet üzerinden karşılayabiliyoruz. Peki interneti kullanarak yabancı dil öğrenebilmek mümkün mü? Son yıllarda hızla büyüyen ve online dil eğitimi veren okullar sayesinde bunun mümkün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Online dil eğitimi, görüntülü iletişim araçları vasıtasıyla dil okullarınca hazırlanan ders programlarının, profesyonel dil eğitmenleri tarafından online ve interaktif olarak sunulmasıdır. Bir bilgisayarı ve ona bağlı interneti olan 7’den 77’ye herkes online dil eğitimi alabilir

 


 

 


Online dil eğitiminin avantajları nelerdir?

 


Online dil eğitimi, her şeyden önce teknolojik alt yapısı sayesinde pek çok avantantaja sahiptir. Eğitim almak istediğiniz yeri ve zamanı kendiniz seçersiniz. İster evinizde, ister iş yerinizde, ister bir parkta isterse de bunların dışında sizin belirlediğiniz farklı bir ortamda günün herhangi bir saatinde dersinizi alabilirsiniz. Ders sürelerinin 30,45 veya 60 dakika olması nedeniyle dikkatiniz ders süresince dağılmaz.  Online dil eğitimi ayrıca, klasik metodlara göre çok daha hesaplıdır. Fiyat/performans açısından baktığınızda, verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alırsınız.

 


 

 


Online dil eğitiminin klasik metodlardan farkı nedir?

 


Günlük yaşantımızın büyük bir bölümü teknolojik cihazlarla iç içe geçiyor. Değişen yaşam ve çalışma koşulları interneti hayatımızın merkezine taşıdı. Online dil eğitimi işte zamanın bu değişen şartlarına en hızlı şekilde ayak uydurabilme özelliği ile diğer tüm klasik metodların önüne geçiyor. Farklı bir ifadeyle, İngilizce öğrenmek isteyen biri bu amacını gerçekleştirebilmek için kapı kapı dolaşıp, kendisine sunulan şartlara göre hayat akışını değiştirmek zorunda kalmıyor. Online dil eğitiminin ona sağladığı avantajlar sayesinde şartları kendi belirliyor ve bir yandan günlük yaşantısına devam ederken diğer yandan İngilizce eğitimini tamamlamış oluyor.

 


 

 


Online dil eğitimi neden daha ucuz?

 


Yabancı dil öğrenmek isteyen birinin bu isteğini sürekli ertelemek zorunda kalmasının nedenlerinden biri de klasik yabancı dil eğitim metodlarının genellikle pahalı olmasıdır. Fiziksel bir yapıda eğitim veren şirketlerin kira, elektrik, daha fazla personel ücreti gibi önemli giderleri olur. Kurs ücretleri belirlenirken de bu giderlerin bir kısmı ücretlere yansır. Buna kursa gidip gelmek için ödenen ulaşım ücreti, kursta yenen yemek ücreti gibi giderler de eklenince ortaya her bütçeye uygun olmayan bir maliyet çıkar. Ancak online dil okullarının bu tarz ekstra giderlerleri olmadığı için aynı kalitede bir dil eğitimini daha uygun bir maliyet ile satışa sunarlar.

 


 

 


Derslerin içeriğini kendim oluşturabilir miyim?

 


Yukarıda ihtiyacınıza göre size özel bir ders programı oluşturabileceğinizden bahsetmiştik. Buna paralel olarak ders içeriklerini de yine kendiniz belirleyebilirsiniz. Örneğin telaffuz sıkıntısı yaşıyorsanız derslerinizin içeriğini bu eksiğinizi giderecek şekilde seçebilirsiniz. Aynı şekilde, konuşma, yazma, okuma, grammer gibi farklı içerik tiplerinden hangisine daha fazla yoğunlaşmak istiyorsanız o alanda daha fazla ders alabilirsiniz.

 


 

 


Çocuklar için özel tasarlanmış dersler var mı?

 


Anne babaların en çok sorguladıkları konulardan biri çocuklarının İngilizce eğitimine ne zaman ve hangi yöntemle başlamaları gerektiği konusudur. Bilindiği gibi, dil erken yaşlarda öğrenildiği takdirde çok daha hızlı bir şekilde öğreniliyor. Türkiye’de çocuklar için pedagojik açıdan özel olarak geliştirilmiş ders materyalleri bulunmakta. O nedenle, çocuklar da ebeveynlerinin yardımıyla, diledikleri pakete üye olup derslere katılabilirler. Erken yaşta alacakları bu dersler sayesinde hem bilgisayar karşısında daha kaliteli bir zaman geçirmiş olurlar hem de hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları İngilizce’yi günlük hayatlarının bir parçası haline getirirler.

 


 

 


Skype nedir ve nasıl kullanılır?

 


Online İngilizce eğitiminden bu kadar bahsedip de Skype’den bahsetmemek olmaz. Skype, Microsoft firmasının kullanıcılara ücretsiz sunduğu bir internet iletişim platformudur. Görüntülü konuşmanın yanı sıra, sesli arama ve yazılı iletişim sağlar.  Online ingilizce dersleri Skype programı üzerinden gerçekleşir. O nedenle derslere başlamadan önce Skype programını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmektedir. Daha sonra bu program üzerinden müşteri destek hattını ve size ders verecek öğretmenleri listenize ekleyip derslerinize başlayabilirsiniz. Ayrıca Öğretmeninizle yaptığınız görüşmenin üzerine tıklayarak ve diyalog çubuğunun üzerine gelerek, tüm geçmiş diyaloglarınızı görüntüleyebilirsiniz. Çünkü yaptığınız görüşmelerin tümü otomatik olarak kaydedilmektedir.

 


 

 


VERDİĞİMİZ DERSLER:

 


 .Toefl

 


 .İelts

 


.speaking

 


.Genel ingilizce

 


.Kids english

 


 

 


PAKETLER: Hafta içi günde 30  dakika pzt,salı,carşamba,perşem,cuma (ayda 10 saat) 350

 


                    Hafta içi günde 45 dakika pzt,salı,çarşamba,perşembe,cuma(ayda 15 saat)460 tl

 


                    Hafta içi günde 60 dakika pzt,salı,çarşamba,perşembe,cuma(ayda20 saat)580 tl

 


 

 


                                 30 dakikalık deneme dersi ücretsizdir!!

 


Bazı referanslarım:

 


 

 


İLKER ELMA  , Bursa merkez P.T.T de Elektrik Mühendisi:  Benim bu kursa başlayıncaya kadar herhangi bir online kurs tecrübem yoktu fakat mantıklı gelmişti bireysel eğitim 7. ayım artık CNN i bile takip edebiliyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.

 


İREM TAŞCI  , Tekstil Mühendisi ,Bursa Twill Tekstilin Sahibi:İşim gereği sık sık fuarlara katılır ve avrupaya müşteri ziyaretlerine giderim ve yanımda İngilizce bilen birisini getirmekteydim  ve benim 10. ayım günlük 1 saatlik ayda 20 saatlik yoğun bir eğitim almaktayım  kursun hergün olması gerçektende çok etkili oluyor.

 


ŞİHAN ŞANLI , Bartın Anadolu Lisesi Beden Eğt. Öğrt .: 10 yaşındaki kızım bu kursu almaya başladı hiç İngilizcesi yoktu ve aslında şüpeliydim hiç Türkçe bilmeyen öğretmenle bu iş olurmuki diye ama oldu kızım konuşuyor ve telaffuzuda çok güzel.

 


ŞENOL KAĞITÇI , Ordu Milli Eğitimde memur(Mebbis): bende 11 yaşımdaki kızımı 10 ay önce yazdırdım bu kursa Ordudaki özel bir kolejde haftada 24 sat İngilizce görmelerine rağmen kızım İngilizce konuşamıyordu ve şimdi öğretmenleri dilinin kırıldığını ,hemen hemen okulun en iyi ingilizce konuşanının  kızımın olduğunu söylüyorlar bunun sebebi bence haftada 5 gün İngilizce konuşmasıdır bence .

 


 SİNEM BARAN , Bursa, Tekstil Mühendisi Entro Tekstil: İlk defa denedim kursa gidicek zamanımda yoktu ve öğle arasında bu dersi alabiliyorum uzaktan eğitimin bence çok kullanışlı ve öğretmenimde  çok ama çok iyi..

 


YASEMİN ÇAĞLAYAN , Bursa, Çağla Boya Müdürü:Ben daha önce özel  yabancı öğrtmen tutmuştum saaiti 100 tl ve haftada iki kere görüşebiliyordum  ve 800 tl ödemekteydim  şimdi 20 saat eğitim alıyorum ve 575 tl ödüyorum    inanın çok hızlı ilerliyorum…

 


MEHMET DAŞTAN ,İzmir Metaş Seracılık  ve Tarım Yön. Kur. Bşk: 2 aydır ders almaktayım ve gayet güzel bir sistem özelllikle zamanı olmayanlar için bulunmaz bir fırsat.

 


Banu Özbek Rize Üniversitesinde Bölüm Başkanı:Ben çok ama çok memnunum Rizede böyle bir öğretmeni bulamazdım ama benim ofisime kadar geldi ve öğle yemeği arasında 5 gün der veriyor teknoloji sayesinde.

 


Cemal Kakısım:Rize Üniversitesi Öğretim Görevlisi:Bende okuldaki bir arkadaşım sayesinde duydum ve yazıldım bende gayet memnunum.

17 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

Bu İlanı Sosyal Medyada Paylaş :
  • Kurumsal
  • Hizmetlerimiz
  • Gizlilik ve Kullanım
Güvenli Alışverişin İpuçları
Alırken veya satarken nelere dikkat etmelisiniz?
Tıklayın, öğrenin!
tr-intoko-kijiji.com Facebook'ta
tr-intoko-kijiji.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından tr-intoko-kijiji.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Copyright 2019 © tr-intoko-kijiji.com Tüm Hakları Saklıdır...                   intoko kijiji bedava ilan vererek daima anasayfada yer alma ayrıcalığı